četvrtak, 15. ožujka 2012.

Atlhetic Bilbao nadigrao Manchester United u obje utakmice (2:1 i 3:2) ViDEO highlihts

Athletic Bilbao plasirao se u četvrtfinale Europa lige nakon što su večeras savladali Manchester United sa 2:1, te sa ukupnih 5:3 prolaze među osam najboljih ekipa.

Athletic Bilbao je poveo golom Fernanda Llorentea. Igrala se 23. minuta, nakon jedne duge lopte Amorebiete u šesnaastercu Manchester Uniteda najbolje se snašao Llorente te sjajnim volej udarcem svladao De Geu . U ukupnom rezultatu Bilbao je poveo 4:2
Na drugi gol na utakmici se čekalo sve do 65. minute kojeg su opet postigli domaćini. De Marcos je zabio i domaćini su poveli s 2:0 i tada je bilo jasno da Manchester United više ne može stići ogromnu prednost Athletica.
Do kraja utakmice Rooney je uspio da ublažio poraz Manchester Uniteda odličnim pogotkom za konačnih 2:1 za Athletic.